Informace o společnosti

Společnost Kromexim Kroměříž a.s. jako významný zpracovatel druhotných surovin, zajišťuje převoz, třídění, lisování a zpracování veškerých recyklovatelných surovin.

Zabýváme se především výkupem,sběrem a prodejem sběrového papíru a igelitu. Dále sbíráme a zpracováváme veškeré recyklovatelné suroviny jako jsou pet-láhve a přepravní bedny.

Zajišťujeme kontejnerovou a plachtovou přepravu druhotných surovin po celém zlínském,olomouckém kraji. Disponujeme desítkami kontejnerů velikostí 20 m3 a to buď otevřené a nebo zakryté.,které jsme schopni neprodleně a na stálo přistavit k zákazníkovi na sběr druhotných surovin. Dále disponujeme velkým množstvím sběrných boxů, které jsme schopni pravidelně a rychle obměňovat.

Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat osobně a plně mu vyjít vstříc. Naší přednosti je pružnost a rychlost. Zakládáme si na rychlé platbě za odebrané suroviny.

Vykupujeme papír - kartony, směsný papír, směsné obaly, časopisy,noviny,tiskopisy,letáky,tiskárenské odřezky,papírové pytle,pet-láhve,přepravní bedny, fólie čirá a barevná atd...


mapa webu | partneři

© Kromexim Kroměříž a.s. Všechna práva vyhrazena