Nabízené služby

Zabýváme se především výkupem,sběrem a prodejem sběrového papíru a igelitu. Dále sbíráme a zpracováváme veškeré recyklovatelné suroviny jako jsou pet-láhve a přepravní bedny.

Zajišťujeme kontejnerovou a plachtovou přepravu druhotných surovin po celém zlínském,olomouckém kraji. Disponujeme desítkami kontejnerů velikostí 20 m3 a to buď otevřené a nebo zakryté, které jsme schopni neprodleně a na stálo přistavit k zákazníkovi na sběr druhotných surovin. Dále disponujeme velkým množstvím sběrných boxů, které jsme schopni pravidelně a rychle obměňovat.

Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat osobně a plně mu vyjít vstříc. Naší přednosti je pružnost a rychlost. Zakládáme si na rychlé platbě za odebrané suroviny.

Vykupujeme papír - kartony, směsný papír, směsné obaly, časopisy,noviny,tiskopisy,letáky,tiskárenské odřezky,papírové pytle,pet-láhve,přepravní bedny, fólie čirá a barevná atd...

Společnost Kromexim Kroměříž chystá od nového školního roku velkou soutěž pro školská zařízení ve sběru papíru a plastových víček a pet-láhví.

Pro sběrny, firmy a tiskárny vypracujeme nabídku dle požadavků a aktuálních cen na trhu. Cena je ovlivňována dle způsobu dopravy a množství surovin. Podrobnější informace Vám sdělíme na telefonním čísle 724 239 859 .

mapa webu | partneři

© Kromexim Kroměříž a.s. Všechna práva vyhrazena